Богові поклони, а попам мільйони

(середній 5.00 з 5)

Раніше я вже писала свою думку стосовно релігії. А зараз, пропоную вам свіжий і доволі актуальний погляд на питання – церкви та її служителів.

Останнім часом, в Україну, як на роботу, їздить головний офіцер московського патріархату – Кіріл Гундяєв, маскуючи під питаннями православної віри, шовіністичні ідеї "рускава міра". В той же час, його місцеві колеги (сослуживці) не відстають в питаннях збагачення за рахунок держави, та наївних вірян, при цьому проповідуючи скромність та смирення. Недарма в українському фольклорі існує так багато приказок та жартів про попів і діяків.

Не залежно від того, подобається це комусь чи ні, але очевидним є одне – Віра та Церква, не мають між собою нічого спільного.

Повернутись до попереднього розділу

Коментарі (3)
 • SadEyes
  avatar

  На скільки я пам'ятаю, Моїсей та Ісус ходили пішки. :whistle: А ці жирні свині собі жопи повід'їдали що вже в рясу не влазять.

 • PVS
  avatar

  На ту тему є несмішний анекдот:

  Приходить чоловік до церкви, став, а бабульки на нього шиплять "не так стоїш", "не так хрестишся", нарешті одна підходить і каже:
  - Чоловіче йди звідси - ти все не так робиш.
  Вийшов він сумний, сів на лавку, аж тут підходить і сідає біля нього Ісус Христос. Чоловік до нього:
  - Господи! Я прийшов Тобі помолитися, а мене до церкви не пускають...
  А Ісус йому:
  - Не журися, чоловіче. Вони мене вже давно туди не пускають.

 • Ната
  avatar

  Кошмар... А журналісту респект, я б так довго на його місці не протрималась... :0

Для того щоб залишати коментарі вам необхідно спершу зареєструватись або авторизуватись! Це не віднімить у вас багато часу, натомість мене позбавить необхідності видаляти тонни спаму.


Голосування

Де ви переважно купляєте собі одяг?
 

Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми. Український рейтинг TOP.TOPUA.NET