Мовне питання

(середній 4.64 з 5)

Нещодавно в ЗМІ був репортаж про те, що кільком дівчатам у Києві відмовили у працевлаштуванні, мотивуючи це тим, що вони спілкуються українською мовою, і вимагаючи використовувати лише російську.

Тоді мене це дуже вразило і обурило. І от, сьогодні, я натрапила в інтернеті на відео, в якому українська молодь дає свою оцінку і відповідь тим подіям.

Повернутись до попереднього розділу

Коментарі (4)
 • Анонім

  а до чого закликає твій пост?

 • Big_Bob

  У мене таких питань не виникає :!: Принижувати і зневажати нашу мову у нашій державі - це, як мінімум, ганьба!
  Сам живу у Києві, де часто трапляється подібне! У жодній з європейських держав влада б не проігнорувала такі кричущі випадки зневаги державної мови! А у нас - влада сліпа! Саме тому, конкретно даним випадкам була дана саме така відповідь свідомими українцями!

 • SadEyes
  avatar

  Влада у нас не сліпа. Вона все бачить, і до того ж підтримує те приниження української мови, яке зараз відбувається. Тому інакше зараз не можна. Хлопці на відео - молодці! Так тримати!
  P.S.до Аноніма: Її пост закликає переглянути відео, яке говорить саме за себе...

 • KortS
  avatar

  Те, що показано на відео, тягне як мінімум на хуліганський вчинок. А якщо розібратися ґрунтовніше, то це зумисне нанесення збитків об'єкту господарювання, наслідки якого можуть дуже неприємно закінчитися для тих хлопців. А очікуваного результату це не дасть.

  Звісно проблема мови існує, але це не найголовніще, що потрібно зараз виправляти у нашій державі. Міняти потрібно всю прогнившу корумповану бюрократичну систему та всю владу. Інше питання - на кого міняти, коли "всі вони там одинакові"? І це було доказано "помаранчевою революцією" та її результатом. Однак досвід тієї ж Грузії все ще залишає оптимізм і віру в те, що і в Україні таке можливо зробити.

Для того щоб залишати коментарі вам необхідно спершу зареєструватись або авторизуватись! Це не віднімить у вас багато часу, натомість мене позбавить необхідності видаляти тонни спаму.


Голосування

Де ви переважно купляєте собі одяг?
 

Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми. Український рейтинг TOP.TOPUA.NET