День Соборності

(середній 4.60 з 5)

22 січня 1919 р. у Києві було проголошено Акт злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Українські землі, хоч і не на довго, але нарешті знову об'єднались.

Пізніше, війська російських комуністів зі сходу, а поляків з заходу, захоплять нашу державу і знову роз'єднають її на багато років. Але найголовніше те, що насильницьке роз'єднання відбудеться в головах і серцях людей. Українці заходу почнуть масово мігрувати за кордон, рятуючись від тотального ополяченя. На сході, почнеться масова колективізація та репресії, пізніше - голодомор. Багато людей не переживуть цей період. В промислові райони почнеться переселення людей з віддалених районів Росії, що в результаті, ще більше поглибить розбрат та розкол в Україні, прикладом чого є сучасні депресивні райони Донбасу.

Але не дивлячись ні на що, українці не забули тих далеких подій 1919-го року. Саме тому, у 1990-му, за рік до проголошення Незалежності, мільйони людей вийшли на вулиці 22 січня, і утворили безпрецедентний живий ланцюг, який з'єднав Київ та Львів.

Що відбувається зараз, думаю, нікому пояснювати не потрібно... Тому, хочу побажати всім українцям - Незалежно від того, де Ви народились, на сході чи заході, незалежно від того, якою мовою Вам співала колискову Ваша мати, не забувайте, що ми всі - УКРАЇНЦІ, і ніхто у нас цього більше не віднімить. Всіх зі святом!

Повернутись до попереднього розділу

Коментарі (2)
 • Big_Bob

  Гарно сказано! :)
  Слава Україні :!:

 • Georgia
  avatar

  Героям слава!
  Приємно, що тобі сподобалось :)

Для того щоб залишати коментарі вам необхідно спершу зареєструватись або авторизуватись! Це не віднімить у вас багато часу, натомість мене позбавить необхідності видаляти тонни спаму.


Голосування

Де ви переважно купляєте собі одяг?
 

Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми. Український рейтинг TOP.TOPUA.NET