День Свободи

(середній 5.00 з 5)

Сьогодні в Україні державне свято - День Свободи.

Шість років тому, після масштабних фальсифікацій зі сторони влади під час другого туру виборів президента, українці вийшли на майдани, щоб висловити свій протест. Зараз, люди дають різну оцінку тим подіям. Є багато прихильників, і не мало противників. Але на мою думку, слід пам’ятати головне – політики приходять і йдуть, імена забуваються, але незламний дух свободи, який живе у серцях українців, буде жити вічно, нагадуючи, що ми нація яка достойна поваги і з якою варто рахуватись.

Всіх з Днем Свободи!

…з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, виховання у громадян почуття національної гідності, враховуючи історичне значення революційних подій осені 2004 року, які засвідчили волелюбність Українського народу, його прагнення до свободи і демократичних цінностей, та на підтримку ініціатив громадськості…

згідно Указу Президента України «Про День Свободи» від 19 листопада 2005 р.

Повернутись до попереднього розділу

Коментарі (2)
  • SadEyes
    avatar

    Думаю, цілком закономірним є той факт, що саме сьогодні люди з усіх регіонів знову зібралися на Майдані Незалежності щоб оголосити владі свою недовіру.
    ЯнукОвочі так палко жадали влади весь цей час, мріяли про помсту Помаранчевій революції, що тепер, коли нарешті отримали чого хотіли, влаштували такий безлад і беззаконня, що проти них протестують навіть колишні прихильники влади Регіонів. :X

  • Big_Bob

    Усіх зі святом! Слава Україні!

Для того щоб залишати коментарі вам необхідно спершу зареєструватись або авторизуватись! Це не віднімить у вас багато часу, натомість мене позбавить необхідності видаляти тонни спаму.


Голосування

Де ви переважно купляєте собі одяг?
 

Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми. Український рейтинг TOP.TOPUA.NET