Жінка та її торбинка

Друк
(середній 5.00 з 5)

Незвично, що я тепер рідше буваю на сторінках цього сайту, аніж раніше. Робота стала забирати більше особистого часу та сил. Та, сподіваюсь, це не надовго і я скоро знову зможу частенько сюди зазирати. =)

Жінка та її торбинкаНа вихідних, під час невеликого шоппінгу, зустріла свого знайомого, з яким ніколи раніше особливо не спілкувалась. Нас пов`язували лише деякі спільні питання по роботі. Отже, на моє здивування, він запросив мене завітати… у власний магазинчик (як зараз кажуть – бутік) дамський сумочок. Хочу зауважити, що цей чоловік – людина технічної професії, інженер, тому я досі дивуюсь його різкій зміні діяльності. Я, звісно, погодилась. =)

Вибір в магазинчику виявився великим, тому, поки я розглядала асортимент і не знала що ж обрати, мій колишній колега розповів багато цікавого про дамські сумочки. Сказав, що по сумці навчився судити про характер її власниці.

Наприклад, любительки великих сумок є енергійними, начитаними, цілеспрямованими. Жінка з великою сумкою ніколи не ускладнює життєвих обставин, вважаючи за краще комфорт і простоту в усьому. Дами ж з маленькими сумочками відрізняються гострим розумом і оригінальністю суджень, вони завжди знають, чого хочуть від життя та ретельно турбуються про свою зовнішність. Сумки суворої форми вибирають жінки діяльні й практичні. Їх стиль одягу - елегантна класика. Дама з такою сумкою знає собі ціну і не любить підвищеної уваги до своєї особи. Сумки нестандартного дизайну обирають натури сміливі, ініціативні і неординарні. Не терплять консервативності, в людях цінують насамперед багатство внутрішнього світу і почуття гумору.

ТорбинкаБагато про жінку можна сказатиі по тому, як саме вона носить цей аксесуар. Про жінку, яка носить сумочку за ручку можна сказати, що вона поміркована в усіх відношеннях. Їй притаманні благопристойність і пунктуальність. Якщо ж лікоть притиснутий до талії (тобто рука продіта через ручку), можна говорити про такі якості, як любов до порядку і вміння вести господарство, а також про почуття власної гідності. Для такої жінки важливо виглядати на всі сто в очах оточуючих. Вона намагається за будь-яких обставин зберігати відмінну форму. Якщо рука, на яку надіта сумочка, піднята вгору, до плеча, то жінку можна охарактеризувати як сміливу, енергійну і не схильну тікати від проблем. Сумка під пахвою говорить про замкнутість, правда, таку, за якою нерідко ховається незалежність, серйозність і емоційна стійкість. Ну а манера тримати сумку за ріг часто поєднується зі звичкою залишати її де попало. Це властиво виключно самовпевненій жінці, якій байдуже, що про неї думають оточуючі.

В кінці розповіді мого колишнього колеги, я подякувала за цікаву чоловічу думку з цього приводу, але зауважила, що той, мабуть, забув, що жінки – натури непередбачувані. У кожної з нас, я певна, є в гардеробі і маленька сумочка, і велика, і з нестандартним дизайном…і навіть така, яку ми купили не знати навіщо, бо не використувавали ще ні разу. Та і носимо ми сумки кожен раз по різному… в залежності від настрою, погоди, одягу та взуття. Тому, любим чоловікам, мабуть, варто просто сприймати нас такими, якими ми хочемо їм показатись.

Повернутись до попереднього розділу

Коментарі (0)
Для того щоб залишати коментарі вам необхідно спершу зареєструватись або авторизуватись! Це не віднімить у вас багато часу, натомість мене позбавить необхідності видаляти тонни спаму.


Голосування

Де ви переважно купляєте собі одяг?
 

Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми. Український рейтинг TOP.TOPUA.NET