Котяче задоволення

Друк
(середній 4.00 з 5)

Ура! Нарешті весна! Тепла, сонячна… і з квітами!

Чесно кажучи, я люблю весну, в більшості через те, що за нею одразу йде літо =) … але, все ж прихід весни завжди підвищує настрій, налаштовує на позитивні емоції. А ще ця пора року розпочинається із всесвітнього дня котів.

Так, березень у всіх асоціюється з котячими походеньками та несамовитим нявканням під вікнами. Отже, як справжня шанувальниця котів, усім, в кого ще немає вдома цього теплого та пухнастого клубочку щастя, я приведу кілька причин, аби замислитись над тим, чому все ж таки варто завести кота.

Котяче задоволенняПо-перше, коти позитивно впливають на людське здоров'я. Вже досить давно вчені довели, що котяче бурчання і дотик до м'якого теплого хутра прекрасно заспокоюють, нормалізують серцевий ритм і позбавляють від стресів. Приклад з власного життя: кілька місяців тому, у мене розболівся вночі зуб, та ще й так, що неможливо було заснути. А мій кіт Василько, якимось чином це відчув, сам прийшов до мене, влігся прямо на мою щоку, де боліло…і почав буркати. За кілька хвилин біль минув.

По-друге, ці тварини — вдячні слухачі, яким завжди можна розповісти про свої негаразди та невдачі. І на відміну від психотерапевтів вони ніколи не візьмуть за це гроші. Киця упреться вам в щоку мокрим носом і співчутливо ніби просопить по-котячому "Все буде добре..." І найголовніше, зробить вона це абсолютно щиро і без жодної користі.

Крім цього, кіт швидко привчить вас до порядку. Як мінімум, через місяць, після кількох пар зіпсованих колгот, перегризених дротів і подряпаного взуття, ви не будете розкидати одяг, зарядки для телефонів та взуття по всій житлоплощі. =)

Є ще одна причина… для лідей, що вірять у існування злих духів! Вважається, що коти очищають не тільки людський організм він негативу, але також ефективно справляються з негативною енергією в будинку. Хочете уникнути низки проблем, сварок і небажаної напруги в сім'ї — заведіть кішечку!

А ще ці тварини чудово розбираються в людях завдяки своєму шостому чуттю.Вони ніколи не стануть шипіти на когось просто так. Для цього обов'язково є причина. Таким чином, якщо кіт всіляко висловлює свою неприхильнсть до конкретного гостя будинку, то варто придивитися до цієї людини. Раптом він прийшов з недобрими намірами? Більш того, коти завчасно дізнаються про наближення ураганів, цунамі та інших катаклізмів і завжди заздалегідь інформують про це людей. І наостанок! Коти — норовливі, але вдячні тварини. Вони вміють любити і бути відданими. Ну, а якщо хтось ще сумнівається, заводити кота чи ні, розмірковуючи про котячу шерсть, що осідає на улюблені речі… то і тут є вихід! Можна завести «голого» кота — сфінкса. А взагалі, котик будь-якої породи стане вам люблячим другом і справжнім членом сім`ї!

Повернутись до попереднього розділу

Коментарі (0)
Для того щоб залишати коментарі вам необхідно спершу зареєструватись або авторизуватись! Це не віднімить у вас багато часу, натомість мене позбавить необхідності видаляти тонни спаму.


Голосування

Де ви переважно купляєте собі одяг?
 

Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми. Український рейтинг TOP.TOPUA.NET