Жіночі вушка

Друк
(середній 4.71 з 5)

Нещодавно дивилась фільм, де між головними героями (закохана пара) відбувся міні-діалог:

Вона: Ти мене любиш?
Він: Я ж це казав тобі вчора! Ти думаєш, що за день щось змінилося?

Все, як в житті… Цікаве питання — чому більшість чоловіків вважають: якщо вони одного разу сказали дівчині «я тебе кохаю», то цього їй має бути достатньо? І, відповідно, чому у дівчат (жінок) виникає періодична потреба у ніжних, лагідних словах?

Жіночі вушкаУсі мабуть, чули вислів «Чоловік любить очима, а жінка-вухами»… Це — не просто народна мудрість, це аксіома відносин. Якщо жінкам не говорити часто про любов до них, то вони, починають думати, що це почуття десь зникає чи пригасає. Звісно, це не так. І найчастіше буває, що чоловік любить свою другу половинку, але тільки показує це більше справами, своїми діями, поведінкою, аніж словами. Наприклад, купуює посудомийну машину і цим хоче показати, що дбає про свою кохану, а значить — любить. Чоловіки впевнені, що жінка по його діях все сама розуміє про його ставлення до неї. Дійсно, це так. Але жінці, крім цього, для нормального самопочуття, для душевного спокою, для впевненості в собі, та просто для щастя, потрібно регулярно чути, що чоловік любить її. А тим більше, якщо представниця жіночої статі намагається постійно гарно виглядати, слідкує за собою, робить усе, щоб завжди подобатись своєму мужчині, то не сказати їй про те, яка вона прекрасна — просто злочин! І неважливо, як давно пара разом, як добре вони знають одне одного. Для редставниці жіночої статі все одно важливо регулярно чути про почуття. Звісно, йдеться про щирі слова. А краще, якщо ці слова звучать не в день святого Валентина і на восьме березня, а у будь-який будній день. Якщо просто так, йдучи на роботу зранку, чоловік залишить записку на кухонному столі зі словами «Доброго ранку, кохана!», дівчина почуватиметься найщасливішою у світі. Їй важливо знати, що йому цікаво з нею, що він думає про неї, що він за нею сумує. І справа не в тому, що вона зациклена на думках про це і нічим більше не зайнята. Це не так, просто мозок жінок, мабуть, влаштований по-інакшому.

Діалог з фільму, що я дивилась закінчився словами:

Вона: Можливо, нічого й не змінилось, але звідки мені точно знати?
Він: Звісно, люблю і любитиму завжди!

Ні для кого не секрет, що життя швидко плинне. Не варто лінуватись говорити своїм коханим ніжні слова, тим самим — робити їх щасливими. Тим більше, якщо ці слова підкріплені справами. Може, статись так, що наприкінці життєвого шляху ви пошкодуєте про недосказанне й не зроблене раніше. Навіщо допускати це? Не треба стидатись говорити про свої почуття!

Повернутись до попереднього розділу

Коментарі (3)
 • Big_Bob

  Так, хлопці іноді можуть забути побалувати своїх дівчат компліментами. Такі ми вже є. Але, гадаю, дівчина й сама повинна бачити, які її обранець має до неї почуття (тимчасові чи серйозні, із захопленням дивиться на неї чи з байдужістю) ...
  Але погоджуюсь - кожна дівчина, мов квітка. Без турботи та постійного поливання (а для дівчат - всілякі ніжності) є загроза засихання. ;)

 • Big_Bob

  І ще на рахунок "чоловік любить очима"... Не лишень! :whistle:
  ще кажуть, що шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок :confused:
  дівчатка, не забувайте про те! Це дуже важливо :cheer:

 • Georgia
  avatar

  бачу у тебе є досвід в спілкуванні з протилежною статтю :) сподіваюсь - лише позитивний :)

Для того щоб залишати коментарі вам необхідно спершу зареєструватись або авторизуватись! Це не віднімить у вас багато часу, натомість мене позбавить необхідності видаляти тонни спаму.


Голосування

Де ви переважно купляєте собі одяг?
 

Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми. Український рейтинг TOP.TOPUA.NET