Ні риба, ні м'ясо...

Друк
(середній 4.78 з 5)

Як приємно іноді знову перебувати на одинці із собою, гортаючи сторінки цього сайту! Нарешті вдалось викроїти трохи часу і привести свої думки до ладу. Нажаль, життєві обставини складаються так, що відпочивати приходиться зараз дуже рідко. Але попри це мене тішить наближення новорічних свят, які для мене асоціюються завжди з приємним відпочинком у сімейному колі. =)

Ні риба ні м'ясоВ рідкісні моменти, коли випадає нагода поспілкуватись з друзями, темами наших розмов все частіше стає обговорення нових типів здорового харчування. Багато хто зі знайомих вирішив так би мовити оздоровитись, перейшовши на модний тепер вид харчування — сироїдіння. Звісно, і мені стало цікаво чи дійсно те, про що розповідали друзі, є таким корисним для здоров'я.

То що ж таке це сироїдання?. В двох словах — це харчування тільки або переважно термічно необробленою їжею. Перечитавши багато статей в інтернеті про цей тип харчування, я дізналась, що люди, які харчуються тільки фруктами, корінням, горіхами, маслом, хлібом і відмовилися від всякого приготування їжі на вогні, так звані сироїди, користуються бездоганним здоров'ям і повною працездатністю. Сироїди не вживають навіть гарячих напоїв (чай, кава, тощо — під забороною).

Проте, добре проаналізувавши все прочитане, я дійшла висновку, що такий тип харчування не підходить майже усім, хто з дитинства звик харчуватися борщем з галушками та котлетами. Тобто звичайною калорійною їжею. Різка зміна типу харчування може призвести до багатьох хворіб (виразки, гастрити, анемії та інші). До такого прийому їжі треба звикати, мабуть з дитинства. Так би мовити з молоком матері. Якщо все ж людина вирішила ризикнути і стати сироїдом, є ще один момент, над яким варто замислитись. Велику частину зелені (мається на увазі фрукти / овочі / трави) ми змушені купувати в магазинах та на ринках. Звісно, усім відомо — те, що вирощується для продажу, для отримання прибутку, вирощується за допомогою різноманітних пестицидів та хімікатів або ж зривається в недостиглому вигляді, щоб вчасно надійти до місця призначення.

Та найшокуючим для мене стало інше. В сироїдінні є етап, коли після певного терміну прийому лише сирої їжі, в людини починаються різні фізіологічні негаразди. Самі сироїди до цього відносять вповні нормально і всіляко це виправдовують… «Подумаєш зуби відкололися, шкіра відходить пластами, волосся випадає — це все шкідливе виходить, причому досить поспішно і в великій кількості.» Потрібно чекати і вірити, що все буде добре. Вони вважають, що це перша ознака того, що організм оновлюється. Хоча, насправді, це перші кроки до серйозних проблем зі здоров'ям.

Добре, що мої друзі вирішили стати сироїдами після новорічних свят, щоб «на прощання» набити організм салатом олів'є з іншими смаколиками з новорічного столу =). Це означає, що в мене ще є час ще раз обговорити з ними питання здорового харчування. Не хочеться, щоб хтось з них постраждав через модні віяння в харчуванні. Я переконана: для того, щоб бути здоровою — можна харчуватись і звичною для себе іжею та не мордувати себе всілякими модними новинками харчування. Достатньо в усьому знати міру.

Повернутись до попереднього розділу

Коментарі (3)
 • Big_Bob

  Вперше про це чую! Але, може, варто іноді змінити раціон на більш натуральний... :0

 • SadEyes
  avatar

  Ага... А потім під заборону треба будь яке світло і тепло окрім відкритого вогню, а одяг лише зі шкур вбитих тварин. :huh: Мені здається, цим людям потрібна термінова психологічна допомога... а ще краще, нормальна фізична робота, яка не залишатиме часу на ідіотизм.

 • Georgia
  avatar

  У будь-якому разі, експерименти над своїм організмом без попередньої консультації з лікарем, ставити не можна! Але ще більше не можна пропагандувати такі експерименти іншим людям :!:

Для того щоб залишати коментарі вам необхідно спершу зареєструватись або авторизуватись! Це не віднімить у вас багато часу, натомість мене позбавить необхідності видаляти тонни спаму.


Голосування

Де ви переважно купляєте собі одяг?
 

Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми. Український рейтинг TOP.TOPUA.NET