Паплюжне мистецтво

Друк
(середній 5.00 з 5)

Дивні речі відбуваються в нашому улюбленому місті Львові. Вже давно в різних його районах (але найбільше на центральних вулицях) на будинках почали з`являтись надписи ДИЧ.

Мабуть, багато львів`ян їх бачили. Навіть при самому в`їзді до міста по залізничних шляхах можна побачити цей надпис, зроблений на новобудові, величезними літерами.

Що ж можуть означати ці "послання"? Напишу свою думку з цього приводу.

Вперше, коли я побачила цей надпис, подумала, що це чергове низько якісне граффіті, котрих у Львові, нажаль, і без того дуже багато. Проте, коли я стала бачити, ці надписи скрізь і постійно, зрозуміла, що їх може робити лише якась невдоволенна життям особа, в якої, мабуть, комплекс неповноцінності. Через що, власне, вона і почала гадити в одному з найкрасивіших міст світу (без перебільшень). Так, саме – гадити! Бо по інакшому це назвати не можна. Атже, справжнє граффіті – це одна з технік настінного малярства. А те, чим підписує усі підряд будинки якийсь Дич – всього навсього – дитячі "каляки-маляки".

Та найприкрішим є те, що людина, яка займається цим – безпринципна, без краплі самоповаги та поваги до інших. Атже, Львів – місто відоме, як культурна столиця України! Храми, фрески, живопис, традиції, свята, фестивалі – це спадок минулого, який можна відчути лише у Львові...і який треба оберігати.

Висновок напрошується сам по собі: Дич – це просто свиня, яка звикла випорожнятись, не відходячи від корита з годівлею. Людина, яка насмілилась паплюжини місто, яке є історичною цінністю України – не заслуговує називатись львів`янином. Місце їй в інтернаті для недорозвинених або в закладі, де лікують душевні захворювання. Вона однозначно потребує допомоги спеціалістів, які б навчили її, як поводитись в культурному суспільстві.

Повернутись до попереднього розділу

Коментарі (2)
 • PVS
  avatar

  "низько якісне граффіті"..
  А що воно буває високоякісним???? Без сумніву багато зображень виконані дуже талановитими художниками, але, скажімо, талановитий хірург з сокирою на бойні - це все одно лише м’ясник. Так само талановитий художник з балончиком посеред ночі біля стінки - це лише хуліган.
  Як на мене, то всі графітчики "без царя в голові" зате з величезним бажанням самоствердитися.

  P.S. Колись бабусин сусід, царство йому небесне, на мене казав "ти дич, ти, така!". Знав би він що таке справжня дич...

 • SadEyes
  avatar

  Графіті може бути і цивілізованим, якщо у спеціально відведеному місці, і на спеціально організованих заходах. Але те що з'являється на стінах будинків, це не графіті... а мазанина. У цих людей ніяких художніх завдатків немає, лише криві руки, і м'який мозок. З радістю поламав би ДИЧині всі фаланги на пальцях.

Для того щоб залишати коментарі вам необхідно спершу зареєструватись або авторизуватись! Це не віднімить у вас багато часу, натомість мене позбавить необхідності видаляти тонни спаму.


Голосування

Де ви переважно купляєте собі одяг?
 

Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми. Український рейтинг TOP.TOPUA.NET