Багряна лірика

Друк
(середній 4.71 з 5)

Кожен, хто хоч раз у житті писав (або намагався писати) вірші, знає – це процес, у який вкладається частинка душі. У більшості дійсно обдарованих поетів віршовані строфи виливаються спонтанно, неспинною лавиною.

Саме так виходять назовні внутрішні переживання, правдиві думки та найщиріші почуття людини… і народжуються справжні поетичні творіння, які здатні вплинути на світогляд свого читача та на його життя в цілому!

Багряна лірикаНещодавно мені довелося стати свідком народження справжнього поетичного дива! Світ побачила перша поетична збірка Юрія Руфа «Багряна лірика». Юра – мій давній друг, тому я була ознайомлена з його творчістю задовго до цієї події. Кілька віршів, які увійшли у збірку, наприклад, вже тривалий час містяться в розділі «Поетична толока» на цьому сайті. Ще прочитавши вперше одне з його поетичних творінь, я одразу зрозуміла, що це – не рядове віршоплетіння, яким майже всі займаються в юності. Це відчайдушний крик душі та спроба достукатися до твердолобих сучасників. Сам Юрій про свою першу збірку каже, що вона «не є претензією на революцію в поезії, лише примарна надія на революцію в свідомості».

Ці вірші з гордістю носять гриф патріотичної поезії. У ній виражається увесь біль, який пережив наш народ в боротьбі за незалежність, уся гіркота сучасної політичної ситуації в нашій державі… та заклики до свого народу боротись за свою землю та національні інтереси до кінця! Від нашого покоління залежить майбутнє України. Вона – не просто територія для проживання, а носій багатовікової історії, культури та цінностей нашої нації!


Повстань зашорений й знівечений народе,
Поглянь: навколо підлість, бруд і тлінь.
Зірви та розтрощи ярмо покори,
Яке тягли десятки поколінь.

На презентації збіркиЗвісно, за подібну творчість ще кілька десятків років тому поета надовго позбавили б волі. Та і зараз, потрібна неабияка сміливість, щоб привселюдно та без остраху висловлювати відкриту неповагу до усього, що принижує українську націю. Юра володіє тими якостями, та найголовніший його талант – вміння спрямувати “поетичну зброю» у самісіньке серце читача! Я схиляю голову перед рідкісною обдарованістю Юрія, та маю за честь вважатись його другом. Так, правильно кажуть – поет – це стан душі, але про Юрія найкраще кажуть наступні кілька рядків:


Я – патріот.
Моя єдина віра
Лежить під стріхою в промасленій ряднині.
Одного дня вона прокинеться і заговорить
Та проспіває: “Слава Україні”!

Повернутись до попереднього розділу

Коментарі (8)
 • godamned

  :confused:

 • SadEyes
  avatar

  Юрій молодець. Вітаю! B)

 • Ірина

  Дуже гарна збірка!!!
  Вітаю і бажаю продовжувати в тому ж дусі:)))

 • Salagajka

  Приємно вражена! Так тримати!!!!

 • godamned
  avatar

  Дякую за високу оцінку моєї творчості. Дякую всім, хто прийшов і підтримав.
  І, доречі, без Надіної підтримки я б навряд чи наважився цю збірку видати.

 • Big_Bob

  Де у Києві можна придбати збірку :?:

 • Georgia
  avatar

  Гадаю, поки що ще у Києві придбати її не можна. Сподіваймося, що це тимчасово.
  Впевнена, в найближчому майбутньому Юрій нас порадує новинками своєї творчості :idea:
  Чекатимемо з нетерпінням :)

 • danc1r0k

  Збірка просто суперова! Ще б пак, Юра мій брат і у нього нічого поганого не буває. І у мене в Києві також є екземплярчик збірки з афтографом автора. Ой, а гордість за нього аж розпирає :)

Для того щоб залишати коментарі вам необхідно спершу зареєструватись або авторизуватись! Це не віднімить у вас багато часу, натомість мене позбавить необхідності видаляти тонни спаму.


Голосування

Де ви переважно купляєте собі одяг?
 

Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми. Український рейтинг TOP.TOPUA.NET