МурКотики

Друк
(середній 5.00 з 5)

Минулий робочий тиждень видався дуже тяжким. Довелось працювати інтенсивніше, ніж зазвичай, а головне при цьому – якісно та ефективно. Іноді здавалось, що п’ятниця не настане ніколи… не даремно кажуть – «від роботи коні дохнуть». Та нарешті дочекавшись вихідних, я вирішила потішити себе чимось приємним, зробити собі своєрідну винагороду за сумлінну працю. =)

Мейн КунНа щастя, як раз цими вихідними у Львові проводилась міжнародна виставка котів. Звісно, я, як справжня шанувальниця цих тварин, не могла пропустити таку подію. Після появи у мене власного вусато-хвостатого друга, цікавість до котиків лише зросла. Спостерігаючи за своїм Василем щодня – я захоплююсь його рисами, поведінкою, внутрішньою та зовнішньою граційністю. Отже, за позитивними емоціями я вирушила на першу цьогорічну виставку котів у нашому місті.

Зайшовши у приміщення, де проводився захід, я ніби потрапила у «котяче царство». Виставка не була великою… можливо, навіть меншою, ніж я сподівалась. Проте, кожен з «експонатів» відчував свою значимість, привабливість та знав, що він найкращий =). Кожного кота я роздивлялась із особливою цікавістю, а подивитись було на що. Тваринки різних порід, забарвлень, розмірів та віку. Британські, орієнтальні, абіссинські, персидські, сфінкси… та інші! Але найбільше вразила мене порода мейн кун. Котів такої краси та такого…розміру я бачила вперше! Зовнішнім виглядом, ця домашня тварина нагадує дику рись – гострі риси обличчя, вуха з китицями, пухнастий хвіст та на диво великий розмір тіла. На виставці було кілька котів цієї породи – найстарший у свої п’ять років важив 10 кг, наймолодшому мейн-куну був рік, важив він 7,5 кг!

Вдосталь помилувавшись пухнастиками та поспілкувавшись з ними, я повернулась додому. Там мене чекав рідненький Василько, який лишатиметься завжди найкращим та моїм найулюбленішим котом.

Найбільша порода серед домашніх котівПроте, цікавість до таємниці породи мейн-кун не залишала мене. Відповідь я знайшла у інтернеті! Виявляється, це єдина американська напів-довгошерста порода, яка розвинулася природним шляхом в результаті схрещування домашніх короткошерстних і диких довгошерстих котів. Природний відбір та суворий клімат штату Мен сформували досить велику і сильну породу мейн-кун. Представники цієї породи тямущі, витривалі, стійкі до умов навколишнього середовища. Вони по праву є найбільшими з домашніх котів, вага тварини може досягати 12-15 кг. Вони володіють великим, ширококостим і м'язистим тілом, масивною грудною кліткою, великою головою і потужною шиєю. Назву порода отримала із-за зовнішньої схожості з єнотом (англ. rac coon), а саме - чорні смуги на хвості, буро-сіре забарвлення. Як і єноти, мейн-куни дуже розумні і спритні. Вони люблять стрибати і лазити по деревах, полювати. Дорослі коти поводяться, як котенята: грають з м'ячем, перекидають предмети…та люблять бавитись із водою!

Мабуть, чарівний світ котів ніколи не перестане мене дивувати! Кожна з цих тварин має свою особливість, ніби приховує якусь таємницю. Вони, мов істоти з іншої планети! Природа зробила людей та котів різними зовні, та я відчуваю щось споріднене із ними. Не знаю, хто як розважається у свої вихідні, але я цього разу дістала справжнє задоволення, поспілкувавшись із своїми улюбленими тваринами! Вони відновили мої сили…та нагадали, що не варто забувати про себе. =)

Повернутись до попереднього розділу

Коментарі (6)
 • Big_Bob

  Досить цікаві розваги в тебе ;)
  а ще тепер цікаво ким ти працюєш? :0

 • Georgia
  avatar

  Працюю я в фінансовому департаменті однієї з найбільших компаній мобільного зв`язку України. Робота пов`язана з документами і є дуже відповідальною, забирає багато сил. Але, коли я потрапляю додому після тяжкого робочого дня, буквально кілька хвилин в компанії із моїм котиком Василем відновлюють мої сили :) Я одразу забуваю про всі негаразди минувшого дня :!: :)

 • KortS
  avatar

  Також колись був на такій виставці у Львові і також вразили ці коти мейн-кун. Але я напевно погано запам'ятав тоді, бо мені здалося, що це якісь коти із далекого Сибіру, а виявляється made in USA.

 • SadEyes
  avatar

  Так вже склалось, що більшість сучасних виставкових порід, були виведені штучно, впродовж останніх 50-ти років... і як правило, саме в Ю-Ес-Ей. :dry: Тому, справжнім поціновувачам природньої краси, варто підтримати відчизняного підвального виробника. Українські притулки для тварин переповнені не менш красивими, але головне - безкоштовними котами, які чекають на свого майбутнього власника :idea:

  Якщо когось зацікавить, телефон притулку для тварин у місті Львові:
  097-59-49-284

 • Vorobus
  avatar

  Котики це добре, а ще я дівчаток люблю називати котиками. Виставку знаю, свого часу робив про неї репортаж. ;)

 • SadEyes
  avatar

  Логічніше було б дівчаток називати - кицями або кішками. :lol: залежить від самої дівчини...

Для того щоб залишати коментарі вам необхідно спершу зареєструватись або авторизуватись! Це не віднімить у вас багато часу, натомість мене позбавить необхідності видаляти тонни спаму.


Голосування

Де ви переважно купляєте собі одяг?
 

Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми. Український рейтинг TOP.TOPUA.NET