Руса коса до пояса

Друк
(середній 5.00 з 5)

Нарешті весна! Довгоочікувана і тепла! Сонячні промені пронизують будівлі, вулиці та людей своїм неповторним сяйвом! Хочеться дихати, як то кажуть, на повні груди! Усім хочеться в цей період якихось приємних змін… на знак початку нового світлого періоду життя.

Особливо нових віянь хочеться прекрасній половині людства. Дівчата прагнуть оновлень стилю та зачісок!

Жіноча косаАтже волосся - це, мабуть, одна з небагатьох ознак зовнішності, природню характеристику якого ми можемо змінити повністю - колір, кучерявість, довжину, форму і навіть кількість. Не дивно, що саме волосся - найбільш яскравий засіб самовираження. Зачіска людини дозволяє оточуючим судити про його спосіб життя. Вона може розповісти нам про те, наскільки важливо для людини враження, яке він справляє на оточуючих, наскільки він практичний або, навпаки, екстравагантний. Тому, як на мене, це одна з найважливіших моментів, на які потрібно звертати увагу при зміні стилю.

За своє житті я встигла побувати і з короткою стрижкою, і з довгим волоссям, та навіть фарбувала його у різні кольори =) Зараз моє волосся в такому стані, що потрібно вирішувати: або зробити якусь ультрамодну коротку стрижку або відпустити довге волосся. Тому переді мною також постало суто жіноче питання «що б такого змінити в зачісці?».

Можливо мені вдасться привернути Вашу увагу, розказавши кілька простих і напрочуд цікавих речей. Не знаючи, «куди рухатись далі» за відповіддю я пішла… в інтернет, звідки дізналась дещо цікаве. =)

Колись давно волосся українських дівчат було лише довге, до пояса! Це вважалося, як вважається ще й тепер в Україні, за одну з найголовніших ознак дівочої краси. Довга коса — честь дівоча! Колись у селах парубки за негідну поведінку дівчини силоміць обрізали їй коси і це була ганьба... В селах України наші дівчата ще й досі бояться обрізаних кіс. =)

Жіноча косаА на Гуцульщині, наприклад, дівчину заплітали тоді, як їй сповнювалось шість років життя. Для цієї церемонії запрошуювали «сахнівну», жінку, що належить до близької родини. Сахнівна заплітала волосся на голові дівчини навхрест, беручи жмут волосся спереду, з потилиці, від правого вуха і від лівого. Зв'язуючи всі чотири кінці на середині голови, сахнівна примовляє:

«Як зв'язую все волосся на тобі, аби ся тримало з усіх штирьох боків, так аби ся в'язали до тебе з усіх боків парубки, удівці, дідицькі сини та й котрі найстарші парубки у краї; котрий тебе узрить, то так аби ся за тобою умлівав, як риба за водою». При цій церемонії звичайно бувають якщо не всі, то бодай ближчі родичі, що з нагоди першого плетення коси сідають за стіл.

Зараз довге волосся - ознака молодості, сексуальності та жіночності. Причин, за якими багато жінок схильні носити довге волосся, може бути кілька - це і бажання виглядати молодше, і консерватизм у поглядах, і бажання таким чином підкреслити достоїнства своєї зовнішності.

Отже, після прочитаного мені дуже захотілось мати довге волосся і хоч кілька разів заплести його у косу! Тому питання, яке мене мучило, знайшло таки відповідь! Звісно, навряд, зможу відпустити волосся до пояса , але для мене (принаймні зараз), коротка стрижка - це лише данина швидкоплинній моді. Цієї весни перейду на бік класики та традицій українського національного стилю! Впевнена: не пошкодую про свій вибір =)

Повернутись до попереднього розділу

Коментарі (2)
  • Big_Bob

    Судячи з фото, довге волосся тобi пасуватиме ;) обов'язково виклади новi свiтлини з косою, коли вони будуть!

  • Georgia
    avatar

    на фотографії з косою потрібно буде зачекати...кілька місяців :S Волосся ще не достатньо довге. Але коли, нарешті, зможу заплести його у косу, то обов`язково це зазнімкую :)

Для того щоб залишати коментарі вам необхідно спершу зареєструватись або авторизуватись! Це не віднімить у вас багато часу, натомість мене позбавить необхідності видаляти тонни спаму.


Голосування

Де ви переважно купляєте собі одяг?
 

Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми. Український рейтинг TOP.TOPUA.NET