Час прикрашати ялинку

Друк
(середній 3.67 з 5)

Сьогодні Святий Миколай розпочав по всій Україні низку новорічних свят. Для мене кожне свято має свої спогади та асоціації.

Час прикрашати ялинку

День святого Миколая, асоціюється з написанням листа про те, що я була цілий рік чемна. Я щиро вірила, що Миколай детально перевіряє достовірність викладеної інформації, і хвилювалась, щоб він не дізнався про окремі випадки моєї поведінки, та не залишив мене без подарунку. Саме в цей період у нас вдома ставили та прикрашали ялинку. Ближче до нового року квартира починала наповнюватись ароматом мандаринів, а телевізійні канали – традиційними новорічними фільмами – «Іронія долі», «Чародії», «Один вдома». Завжди хотілося побачити цього таємничого Діда Мороза, який встигав залишити подарунок і зникнути непоміченим. Найбільші спогади про Різдво у мене асоціюються з колядками та вертепами, які стали для мене першим заробітком. Гадаю, тут у кожного є про що згадати.

Ну і звісно, свята традиційно супроводжуються обміном подарунків. Напевне, кожному з нас приємно розгортати подарунковий папір шар за шаром, та заінтриговано думати - що ж за ним криється. =) А зараз, подорослішавши, ми всі обираємо подарунки для своїх близьких, друзів та колег. Іноді буває дуже нелегко зробити цей вибір. Адже, даруючи щось, ми прагнемо проявити наші почуття, показуємо відношення до близької людини, або навіть хочемо підштовхнути її зробити якийсь важливий крок у житті.

Вибір подарунків

Зараз у інтернеті гуляє багато порад, правил та умовностей щодо вибору подарунків. Складається враження, що обмін подарунками перетворився у стандартний шаблонний ритуал, а подекуди навіть обов’язок, якого чекають більше, аніж самих свят.

Якщо хлопцю подарували краватку, значить йому натякають на необхідність поновлення гардеробу. Якщо дівчина отримала ювелірну прикрасу, скоріш за все це свідчить про серйозність намірів по відношенню до неї.

Люди влаштовують цілі дискусії з приводу того, як правильно вибрати подарунок, або як розтлумачити його отримання. Від цього стає трохи сумно. Адже ми забуваємо про головне - свято, це перш за все атмосфера, яка оточує ту чи іншу подію або дату. Для того, щоб дарувати подарунки, не потрібен особливий день, просто треба мати відповідне бажання і відповідну можливість.

Що до новорічних свят, то на мою думки - це найкращий привід, щоб зібратись усією родиною разом. Невже гучна п’яна вечірка може бути кращою за атмосферу сімейного затишку і тепла, або спогадів про таке далеке і таке безтурботне дитинство?

P.S. На одному з форумів я знайшла напрочуд цікаву думку:

якщо хтось не дуже заморочується вибором подарунку для вас - значить він до вас реально ставиться як до близької людини, любить і знає, що ви не образитесь в будь-якому випадку і зрозумієте, що йому і так не до цього зараз»

Повернутись до попереднього розділу

Коментарі (4)
 • Анонім

  а що тобі Миколайко приніс? Чемною ж була увесь рік?

 • Georgia
  avatar

  Миколай про мене не забуває, не дивлячись на те, що я вже доросла :cheer:
  Дещо маю від нього й цього року - нехай це залишиться невеликим секретом. Для мене головне - не матеріальні подарунки, а зовсім інші речі, які важать набагато більше і за які я вдячна близьким мені людям :)

 • Big_Bob

  А мені приємніше самому бути Миколаєм! Вже другий рік підряд до похресниці приходив в одязі Діда Мороза :whistle: правда прихожу дев'ятнадцятого грудня, тому навіть не знаю хто я - Миколай чи Дід Мороз :lol:
  Поки що мала мене не впізнала :)
  Та й взагалі, люблю робити подарунки більше, ніж отримувати! Погоджуюсь, що байдуже який подарунок, головне, що він є:!:

 • SadEyes
  avatar

  Здається, Миколай має приходити вночі, і непомітно класти подарунки під подушку... Тому Big_Bob, ти напевно все таки Дід Мороз, виконуючий обов'язки Миколая. :cheer:
  P.S. Підтримую думку стосовно Нового Року. Для мене найкращим подарунком буде побачити всю сім'ю разом.

Для того щоб залишати коментарі вам необхідно спершу зареєструватись або авторизуватись! Це не віднімить у вас багато часу, натомість мене позбавить необхідності видаляти тонни спаму.


Голосування

Де ви переважно купляєте собі одяг?
 

Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми. Український рейтинг TOP.TOPUA.NET