Нелогічна логіка

Друк
(середній 5.00 з 5)

Напевне, багато хто помічав, що в різних життєвих ситуаціях жінки поводять себе не зовсім зрозуміло. Часто їх рішення та поведінку при вирішенні проблем можна назвати неадекватними. Чоловіки таке безглуздя у діях жінок завжди списують на так звану жіночу логіку.

Нелогічна логіка

Не дивлячись на те, що я сама представниця жіночої половини людства, теж іноді дивуюсь абсурдності у поведінці деяких дівчат. Хоча, не можу стверджувати, що в житті завжди керувалась законами загальноприйнятої логіки. =) У звичному всім розумінні, вона є способом судження, що полягає в отриманні висновку із набору припущень. Тобто, логіка стосується виведення поступового процесу, який створює нові твердження на основі вже існуючих.

Жінки ж досить по-особливому трактують такі твердження, через що роблять висновки на основі непослідовних тверджень.

Наведу приклад з життя. Одній з моїх подруг її хлопець подарував книгу (просто, щоб зробити їй приємно, так як книга подобалась йому самому). Але подруга, отримавши цей подарунок, зробила висновок, що хлопець вважає її не достатньо розумною. Ще з однією подругою виникла інша ситуація. Повертаючись якось з роботи додому, у громадському транспорті, вона випадково познайомилась з хлопцем. Він запросив її на побачення, на яке дівчина пішла без жодних вагань. Повернувшись з побачення, подруга розповіла мені, що все пройшло чудово, хлопець їй дуже сподобався, і запросив її побачитись знову; але вона відмовила. На моє питання "чому?" у відповідь почула від неї "нехай проявить наполегливість". =) Інша моя знайома завжди дорікала чоловіку, що той багато проводить часу на роботі, через що мало уваги приділяє сім`ї. Коли ж чоловік став менше працювати, моя знайома вирішила, що це через те, що він ледащий! Таких прикладів можна наводити багато...

Нелогічна логіка

Звісно, поняття жіночої логіки пов`язане з відмінністю світосприйняття від чоловічого. Чоловіки стверджують, що ми, жінки, розмірковуючи, керуємось у першу чергу емоціями. На мою думку, наш спосіб мислення не можна назвати закономірним та поступовим, так як він ґрунтується на інтуїції, що й призводить до такого своєрідного трактування тої чи іншої ситуації. Мабуть, це дозволяє легше переносити різні життєві труднощі.

Отже, якщо хтось спробує побачити логічну послідовність у жіночій поведінці, раджу по-перше, пам`ятати, що сенс у таких діях є завжди. Навіть якщо вам здається, що жінка робить щось абсурдне - насправді вона має на меті конкретний кінцевий результат. По-друге, слід зауважити, що кожна людина є особистістю і її дії залежать від рівня вихованості та освітченості. І по-третє, у кожній жінці, як всім відомо, є таємниця... яку іноді не варто навіть починати розкривати!

Найчастіше поведінка представниць прекрасної половини людства залищається загадкою також і для них самих. Тому, як на мене, найкращим варіантом, було б залишити завісу таємничості жіночих думок невідкритою

Повернутись до попереднього розділу

Коментарі (4)
 • Big_Bob

  :D пам'ятаю, як моя сестра, збираючись на побачення переміряла пів шафи... а коли за нею прийшов кавалер додому, то вдягнула скоренько спортивний костюм і пішла у ньому!
  Жінки іноді дійсно самі своїх не розуміють!

 • SadEyes
  avatar

  Намагатись розплутати клубок жіночих думок, тільки собі гірше робити... :unsure:

 • Пан П

  Хто знає, що хоче жінка, той занє все. Але того ніхто не знає :silly:

 • Georgia
  avatar

  погоджуюсь, іноді й сама жінка не знає, чого хоче :cheer:

Для того щоб залишати коментарі вам необхідно спершу зареєструватись або авторизуватись! Це не віднімить у вас багато часу, натомість мене позбавить необхідності видаляти тонни спаму.


Голосування

Де ви переважно купляєте собі одяг?
 

Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми. Український рейтинг TOP.TOPUA.NET