Lviv Fashion Week

Друк
(середній 4.75 з 5)

Усім відомо, що осінь - це час модних показів в усьому світі. Саме у цей період модниці дізнаються, що буде актуально носити наступного весняно-літнього сезону. Вслід за Міланом, Парижем і Києвом тиждень моди пройшов і у Львові.

Lviv Fashion Week

Lviv Fashion Week без перебільшення можна назвати однією з найпомітніших подій у модному житті України.

Так вже заведено, що на модних тижнях збираються відомі люди, знані модельєри і просто поціновувачі моди. Саме тому, проведення тижню моди є важливим культурно-розважальним дійством, яке користується авторитетом і цікавістю публіки! Львів намагається не відставати і крокувати в ногу зі світовими тенденціями.

Традиційно на цьогорічному Lviv Fashion Week були представлені модні колекції не лише українських, але й закордонних дизайнерів. Мені вдалося побувати на демонстрації одягу від вірменського кутюрьє сірійського походження - Кеворка Шадояна (Kevork Shadoyan). Він вже не вперше виставляв свої роботи у Львові. А цього року пана Шадояна запрошували презентувати колекцію на московському тиждні моди, який повинен був відбутись одночасно зі львівським. Але зрештою - дизайнер обрав наше місто! =)

Кеворк Шадоян на Lviv Fashion WeekОтже, ще перебуваючи у приміщенні, яке було відведене для очікування перед показом, можна було побачити неординарність самих відвідувачів цього заходу! Поведінка деяких з них була до сміху пафосною, а одяг можна було б представити у окремій модній колекції. =) Різко виділялись з натовпу лише фотографи, які відрізнялись простотою одягу та виразу обличчя. Це, доречі, мабуть чи не єдині представники чоловічої статі, які там були. Принаймі більшість чоловіків, на чоловічу стать були вже мало подібні.

Колекція Шадояна була витримана у етностилі, з лекгих тканин коричневих тонів, а професійне освітлення та власний ді-джей Шадояна створювали вражаючу атмосферу. Під час показу я зловила себе на думці, що була б не проти поповнити свій гардероб кількома побаченими речами. =)

Таємнича оперна співачкаХочу висловити сподівання, що організаторам модного тижню у Львові вдасться повернути Місту Лева звання модної столиці України. Багато талановитих дизайнерів України походять саме зі Львова, але в гонитві за перспективою та збільшенням продажу колекцій, мігрують до Києва. Та по креативності і неординарності проведення цієї події серед усіх міст України, впевнена, Львову немає рівних!

P.S. Неофіційним талісманом всіх Львівських тижднів моди, є таємнича оперна співачка, яку просто не можливо не помітити. Нажаль, мені так і не вдалося знайти хоч якусь інформацію про неї, тому я буду вдячна всім хто хоч щось про неї розповість.

Повернутись до попереднього розділу

Коментарі (7)
 • Big_Bob

  Ех, жінки... Дань моді - то святе для вас ;)
  В чоловіків все простіше - ми шмотками так не морочимось, а найкращий вихід "в люди" - то піти з друзями на пиво :D

 • SadEyes
  avatar

  Варто визнати, що ми - чоловіки, в більшості випадків любимо жінок очима... А одяг, в даній ситуації відіграє далеко не останню роль. :whistle:

 • Maryann

  Цю таэмничу оперну співачку звуть Лариса Кіт. Погугли і зможеш дізнатися про неї багато цікавого

 • Georgia
  avatar

  хай там як, приємно було читати коментарі від представників чоловічої статі ;)
  P.S. особлива подяка таємничому гостю на ім`я Maryann за підказку! :) виявляється пані Лариса - знана львівська модниця, яка сама виготовила понад двісті досить оригінальних капелюшків :!:

 • Анонім

  Ну святе чи не святе, та я вважаю, що не так вам уже і байдуже в чому одягнена біля вас стоїть дівчина. ;) А скажу ще таке, що гарний одяг просто піднімає дівчатам настрій. Адже почуватись красивою і впевненою у собі людиною дуже приємно :whistle: Lviv Fashion Week є дійсно грандіозним дійством для шанувальників модних тенденцій. Та й на таке там можна надивитись... :lol:

 • НАТА  - re:
  Анонім пише:
  Ну святе чи не святе, та я вважаю, що не так вам уже і байдуже в чому одягнена біля вас стоїть дівчина. ;) А скажу ще таке, що гарний одяг просто піднімає дівчатам настрій. Адже почуватись красивою і впевненою у собі людиною дуже приємно :whistle: Lviv Fashion Week є дійсно грандіозним дійством для шанувальників модних тенденцій. Та й на таке там можна надивитись... :lol:

  Щось не любить мене цей сайт, анонімом обзивається. :lol:

 • SadEyes  - re: re:
  avatar
  НАТА пише:
  Щось не любить мене цей сайт, анонімом обзивається. :lol:

  Просто треба спочатку залогінитись... B)

Для того щоб залишати коментарі вам необхідно спершу зареєструватись або авторизуватись! Це не віднімить у вас багато часу, натомість мене позбавить необхідності видаляти тонни спаму.


Голосування

Де ви переважно купляєте собі одяг?
 

Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми. Український рейтинг TOP.TOPUA.NET