Ніжки на підборах

Друк
(середній 4.73 з 5)

Сьогодні у мене був досить цікавий робочий день. На обідній перерві у колективі розпалилась дискусія, яка розпочалась із розмов про взуття на підборах.

Участь у обговоренні приймали не лише дівчата.
Ніжки на підборахЯк виявилось, усі присутні дами були у взутті саме з високими підборами. Один наш колега чоловічої статі поставив питання: чи не важко нам пересуватись у такому взутті і навіщо воно взагалі потрібне? Хлопець стверджував, що навіть по результатах нещодавніх досліджень одного з закордонних університетів, вчені дійшли висновку, що чоловіки зовсім не помічають у що взута дівчина! Їх значно більше цікавить постава і граційність рухів! На що у дівчат була відповідь, що взуття на підборах ми носимо не для того, щоб когось привабити, а для того, щоб подобатись по-перше самим собі!

Ніжки на підборахТоді, у мене виникло запитання - А що ми взагалі знаємо про історію цього інстументу жіночої звабливості?

Виявляється, взуття на підборах з`явилось у 16 столітті. Першою жінкою, яка взула туфлі на підборах була італійка Катерина Медичі, яка взула їх на власне весілля. Усі гості були зачаровані поставою нареченої та її взуттям. Проте, церква одразу назвала підбори "бісівською зброєю для зваблення чоловіків". А як відомо - заборонений плід завжди найсолодший. З тих пір все частіше жінки прагнули носити лише таке взуття. При чому, іноді підбори були такими високими й тонкими, що жінки могли у ньому ходити лише спираючись на ціпок.

Українська шляхта почала носити взуття тоді ж, коли й решта Європи. У 17 столітті дружини козацьких старшин носили переважно чобітки з червоними халявами та чорними голівками. Називали їх чорнобривцями. Їх мала також і кожна селянська сім`я!

Не дивно, що і сучасні жінки не уявляють себе без красивого взуття. Наприклад, взяти героїнь серіалу "Секс і місто". Для них туфлі від "Маноло Бланкі" значать подекуди більше, ніж чоловік =). Підбори підкреслюють природню красу їх власниці, та додають стрункості навіть самим безнадійним ногам ! А що до зручності їх носіння, то як на мене, зручне взуття - це не обов`язково кросівки та мокасини. На щастя, пройшли часи тотального дефіциту і асортимент сучасних магазинів вражає!

Повернутись до попереднього розділу

Коментарі (3)
 • Big_Bob

  Ноги може й не перше, що мене цікавить у дівчині, але й не останнє :confused: якщо ніжки струнки та гарні від природи, то у будь-якому взутті виглядатимуть чарівно! Та коли дівчина ще й на підборах - це взагалі шикарно! ;)

 • SadEyes
  avatar

  Не знаю, як там в закордонних університетах, а я за собою не раз помічав, що спочатку звертаю увагу на ноги (в тому числі і взуття), а потім вже на саму дівчину... :cheer:
  Хоча з рештою, незалежно від того якою буде довжина підборів, це не ключовий момент жіночої краси.

 • Ната

  Ахаха, коментарі супер, я довго сміялась :confused: Вважаю що краса жінки не проявляється у підборах. Адже якщо ноги криві, то на жаль підбори їх не вирівняють. :whistle: Підбори просто підкреслюють красу жіночих ніг, надають елегантності і вишуканості. Та гарні жіночі ніжки виглядають гарними і без підборів, просто не кидаються в очі. Жінки які постійно ходять на підборах дуже звикають до них, і інколи без них як без ніг. Тому не виникає такого питання, тяжко чи ні ходити в такому взутті. :)

Для того щоб залишати коментарі вам необхідно спершу зареєструватись або авторизуватись! Це не віднімить у вас багато часу, натомість мене позбавить необхідності видаляти тонни спаму.


Голосування

Де ви переважно купляєте собі одяг?
 

Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми. Український рейтинг TOP.TOPUA.NET