Скажи мені своє ім'я

Друк
(середній 4.00 з 5)

Напевне, кожен з нас замислювався рано чи пізно над своїм ім`ям, точніше над питанням: чому його батьки обрали саме таке ім`я? І чи впливає ім`я на те, якою буде людина, на її характер, звички... Усі напевне пам`ятають прислів`я: «як корабль ти назвеш, так на ньому попливеш». Чи стосується це людей?

Скажи мені своє ім'яЩо до мене: коли я народилась, батько вмовляв маму назвати мене грузинським ім`ям Маквала (на честь моєї бабусі). Та моя мама категорично була проти, назвавши батькові дві причини: по-перше, вона вважала, що так як ми жили не у Грузії то це просто недоречно. По-друге, вона завжди хотіла назвати доньку на честь своєї бабусі (моєї прабабці) Надією. Порадившись, батьки вирішили, зробити так, як хотіла мама. Тому, я - Надія =) Отож, як це все вплинуло на мій характер і на мене особисто? Значення слова «надія», гадаю, нікому пояснювати не треба. Я дійсно, завжди, до останнього не втрачаю надію на краще! Але найцікавіше, що в мені є багато рис і від тієї прабабусі, на честь якої мене назвали! Коли її не стало, мені було 12 років, тому я встигла провести із нею достатньо часу в дитинстві, і зараз часто у своїх діях пригадую її. Наведу кілька прикладів.

Вона була надзвичайно працелюбна… краще навіть сказати: вона була трудоголіком. Пережила другу світову війну, виростила сама двох доньок (так як чоловік з війни не повернувся), протягом життя усе робила лише для дітей та онуків, і завжди, до кінця днів, на все мала власну думку! Як і вона, я вважаю себе трудоголіком і байдикувати довгий час мені не вдається. Так само, мені більше задоволення приносить робити щось приємне своїм близьким, дбати про них, ніж про саму себе... Як і моя бабця, я зазвичай, маю власний погляд на речі і не попадаю під вплив інших людей. Багато ще є дрібниць в яких ми схожі, та загалом, я вдячна батькам за ім`я, а прабабці, за те якою вона була.

Та чи була б я інакшою людиною, якби мене назвали Маквалою? Скорше за все - ні. Але те моє ім`я, яке я маю, завжди мені нагадує про світлі сторони у житті, про мою прабабцю, яку я дуже любила і пам`ятатиму завжди.

Як я вже писала раніше, більшість моїх друзів називають мене Аміранчиком. Не можу сказати, що я від цього в захваті, але вже звикла і сприймаю це ім`я своїм другим. Воно не випадково прикріпилось до мене так міцно. Власне, це ім`я не дає забути про моє грузинське коріння, про те як я схожа на батька, про запальний характер і мою імпульсивність. Хоча, чесно кажучи, більше люблю, якщо мене називають Надією. Як на мене, ім’я відображає суть людини значно більше, ніж будь-які псевдоніми.

Мені цікаво було б дізнатись у відвідувачів сайту про те, що вони думають з цього приводу. Атже багато з моїх знайомих стидаються власного імені, часто використовують ніки. Є навіть такі особи, які планують змінити паспорт і офіційно замінити ім`я на усіх документах, бо воно їм не подобається. Чи це дійсно так життєво необхідно? Чи не означатиме це часткову втрату власної особистості? Чи можливо навпаки людина, змінивши ім`я, круто змінить своє життя… і для неї це буде на краще?

Повернутись до попереднього розділу

Коментарі (5)
 • Big_Bob

  Менi не подобається моє ім'я, я не задоволений ним :S про причини цього промовчу... але міняти не збираюсь ім'я... навіть ніколи про це не думав! По-перше, тому що це неповага до моїх батьків! Уявляю, як вони б образились...
  І ще: я дуже сумніваюсь, що на мене якось впливає моє ім'я, воно не головне! B)

 • SadEyes
  avatar

  Ім'я - це скоріше данина попередньому поколінню, ніж ілюстрація характеру людини. Не думаю, що люди яких під час епохи комуністичного зомбування, батьки назвали "Октябріна", "Сталіна", "ДаЗдраПерМа" або "ВладЛєна" продовжують безсмертну жидо-справу Маркса і Енгельса. :X Тому не треба приділяти цьому занадто багато уваги. Не ім'я красить людину, а людина ім'я. ;)

  P.S. to Big_Bob: Може напишеш як тебе звати? Цікаво дізнатись, що не так з твоїм ім'ям...

 • Big_Bob

  Не проблема у моєму імені, а у тому, з ким воно асоціюється! Може воно і не погане і навіть обране батьками з найкращих міркувань! Корочше кажучи, причини в моїх тараканах у голові :S
  тому - не скажу ім'я :P

 • сонечко  -  моє ім'я

  а я незнаю мені подобається моє ім'я принаймні я впевнена що воно уособлює мою особистість. :cheer: тому гадаю якщо я була б НАСТЕЮ чи АНЕЮ то не мала б і половини цієї впевненості яку маю зараз..... ........тож пошукайте плюси у своєму імені........

 • SadEyes
  avatar

  Щось я не зрозумів - твоє ім'я СОНЕЧКО?? :huh: Якщо можна - копію першої сторінки паспорта... :)

Для того щоб залишати коментарі вам необхідно спершу зареєструватись або авторизуватись! Це не віднімить у вас багато часу, натомість мене позбавить необхідності видаляти тонни спаму.


Голосування

Де ви переважно купляєте собі одяг?
 

Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми. Український рейтинг TOP.TOPUA.NET