Усі крапки над «і»

Друк
(середній 4.67 з 5)

Проживаючи життя, кожна людина з часом у чомусь змінюється. Є навіть такий вираз: змінюється час - змінюються смаки. Наші погляди на деякі речі міняються: іноді в кращу сторону, іноді у гіршу.

Наведу у приклад себе: за кілька останніх років я кардинально змінила своє відношення до певних речей, життєвих ситуацій, явищ, тощо. Не маю на увазі, що стала наркоманом, алкоголіком або лесбіянкою – ні, просто моя життєва позиція дещо змінилась за останні кілька років… та особисто я вважаю, що ті зміни лише на краще! В основному, друзі, близькі, знайомі сприймають це як належне, вважаючи, що це моя особиста справа - вирішувати як мені жити. Але є «але». Є категорія людей, які паталогічно бояться змін в усьому. Бояться, міняти своє життя, якщо воно їм не подобається та не сприймають зміни (навіть якщо вони на краще) у інших людей. Так от мене останнім часом просто дратує поведінка таких людей, які дізнавшись мою дещо інакшу життєву позицію, починають мене повчати, розповідаючи як це погано. Погано лише тому, що не так, як було раніше…

Хочу цією статтею дати відповідь усім таким «незгідним». Отож, раджу Вам, насамперед, подивитись на ваше власне життя та подумати: а чи нормальним є жити без будь яких спроб щось змінити, якщо у Вас негаразди. Розпочніть із себе, аніж кидатись, не розібравшись, на інших! Що стосується Вашого відношення до мене: я не примушую ні кого зі мною спілкуватись… та й сама звикла від спілкування отримувати задоволення, а якщо цього не відбувається, то навіщо мордувати одне одного удаванням хороших відносин? У мене на усе з дитинства своя власна думка і я не звикла піддаватись під вплив когось, хто не є для мене авторитетом. Сподіваюсь, тепер усе стане на свої місця.

Повернутись до попереднього розділу

Коментарі (2)
  • Wild rose

    Скоріш за все, людина, що висказала своє "фе" думає, що тепер твоє ставлення до неї буде іншим. Варто їй пояснити, що це не так, а не спалювати мости

  • Georgia
    avatar

    не хочеться ні перед ким виправдовуватись, бо немає за що... та й людина ця не залишила мені інакшого виходу, окрім припинення спілкування :unsure:

Для того щоб залишати коментарі вам необхідно спершу зареєструватись або авторизуватись! Це не віднімить у вас багато часу, натомість мене позбавить необхідності видаляти тонни спаму.


Голосування

Де ви переважно купляєте собі одяг?
 

Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми. Український рейтинг TOP.TOPUA.NET