Будемо дружити?

Друк
(середній 4.43 з 5)

Хочеться торкнутись однієї теми, яка для багатьох буде цікавою. Вчора одна з подруг пожалілась на проблему, яку не може вирішити. Ситуація, про яку вестиметься мова, напевне траплялась у кожного.

Будемо дружити?

Подруга розповіла, що у неї є товариш протилежної статі, дружбу з яким вона дуже цінує, який багато означає для неї…але лише як друг. У них завжди були суто дружні відносини. Не дивлячись на це, цей товариш ії повідомив, що хоче більшого, сказав, що вона приваблює його як дівчина і що він бачить її як другу половинку. Попросив дати йому шанс. Подруга йому відмовила, тому що у неї вже є кохана людина. Крім того, не хотіла втрачати таку гарну дружбу, перетворивши її на романтичні відносини.

Одним словом, тепер вона не знає як себе поводити із тим товаришем, знаючи, що він має до неї не лише дружні почуття. При цьому, вона б хотіла продовжувати суто дружнє спілкування із ним без жодного натяку на романтику.

У моєму житті теж був випадок, коли друг запропонував спробувати «не дружні» відносини, мотивував це почуттями до мене. Але у моєму випадку, допомогло лише повне переривання усіх зв’язків із ним. Для того, щоб нікому не було боляче. З цим другом я з тих пір так і не бачилась і не спілкувалась… дружба була втрачена. Таке рішення проблеми не підходить моїй подрузі у її ситуації.

Чи можна таку ситуацію вирішити «безболісно» для усіх, при цьому не втративши дружніх стосунків?

Повернутись до попереднього розділу

Коментарі (10)
 • SadEyes
  avatar

  Все просто. :idea: Друг - хоче затягти її в ліжко, але не наважується сказати прямо, тому і вигадує байки про "почуття". Подруга - теж думає про "ліжко на один раз", але при цьому, помилково вважає що він говорить правду про відносини, тому й не хоче завдати йому болю. Висновок - обом треба переспати і заспокоїтись. :confused:

 • Georgia
  avatar

  Цікава пропозиція по вирішенню питання... в вас чоловіків усе так просто... :S
  Проте, все ж таки даний вихід не підходить. Це занадто легко і навіть трохи примітивно як на мене :huh:
  Крім цього, зауважую ще раз, що подруга бачить в цьому товариші лише друга, а не хлопця. Відповідно, й не хоче з ним інтиму!

 • SadEyes
  avatar

  "Інтим" і "хлопець" не завжди є тотожними поняттями... :whistle:
  Все геніальне - просто! ;)

 • Анонім

  погоджуюсь з першим висловлюванням на 100% Він просто хоче с нею переспати, які там почуття!

 • Georgia
  avatar

  :shock: Ну добре...припустимо, що ви мене переконали... але ж вона не хоче цього, при цьому слід вберігти дружбу! Як вона це зможе зробити при такому перебігу подій :?:

 • Ната
  avatar

  Сергію...ну треба спочатку думати головою а не різними іншими місцями. Бо як подумаєш не тим що треба, то ж потім будеш сам себе за це карати. Думаю їм обом потрібно поговорити а не переспати :!: Якщо він хороший друг...а такий має все зрозуміти, то другом і залишиться, розуміючи що дівчина уже має свою половинку і не уявляє себе без неї)Дружбу зберегти може вона...а він..якщо хватить сили просто дружити то це для нього буде подвиг :dry: Мммм..можливо йому потрібно переключитись на інший предмет "воздыхания", щоб так часто не думати про неї... :confused:

 • SadEyes
  avatar

  Наталя... ти будеш здивована, але всупереч загальноприйнятій думці, те місце про яке ти говориш, думати не вміє. :0 Воно напряму керується мозком. І якщо вже цей друг повідомив їй про своє "бажання", то тут, знову ж таки, можливі два варіанти - або він не вміє користуватись мозком, і ляпнув перше що прийшло в його голову. Або він зважив всі "за" і "проти", і вирішив все таки зробити спробу. В обох випадках, переговори на тему "має все зрозуміти" не допоможуть. Як сказав класик - "Спати, або не спати? Ось у чому питання..." :whistle:

 • Ната
  avatar

  Я свою думку виклала, повторюватись не стану :)

 • godamned

  Ой, яка оригінальна ситуація)))))))))))))))) "Друзей не надо иметь-с ними надо дружить"-ця геніальна фраза рідко працює у випадку, коли дружба різностатева. Не часто буває так, що люди, які мають спільні інтереси, спільну компанію і ще багато всього спільного не симпатизують одне одному як чоловік і жінка. Принципово така дружба можлива, якщо є обєктивні обмежувальні чинники-хтось зайнятий, одружений тощо.., проте в критичних ситуаціях вся дружба розсипається, оскільки в момент слабкості або розпачу втрачається самоконтроль, а вирішувати ці всі складні питання в першу чергу біжать до друзів...Досвід говорить, що дівчата мають вищий імунітет до переходу дружніх стосунків у випадковий (переважно) секс, після якого ніхто з "друзів" толком незнає як себе поводити і що робити далі....

 • гуцул Джек

  Кохання - в душІ. У ліжку - секс.

Для того щоб залишати коментарі вам необхідно спершу зареєструватись або авторизуватись! Це не віднімить у вас багато часу, натомість мене позбавить необхідності видаляти тонни спаму.


Голосування

Де ви переважно купляєте собі одяг?
 

Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми. Український рейтинг TOP.TOPUA.NET