Про музику

Друк
(середній 4.67 з 5)

Так, так... розумію, що у всіх свої смаки. Але не можу не сказати дещо від себе. Почну з того, що я виховувалась людиною (це мій брат), яка слухала лише рок (зарубіжний, вітчизняний), тому, звичайно, я не могла не любити таку (або хоча б схожу) музику.

Особисто мій мозок не сприймає таких напрямів музики як Поп, RNB, транс, Джаз і т.п. З самого дитинства наслухалась багато різного року, проте коли мені було 18, сталось так, що я назавжди закохалась у музику, яка до сих пір зі мною щодня.

Саме у 18 я вперше почула Rammstein. Це була до цього "заборонена" у нашому домі музика, так як вдома постійно лунало "ДДТ", "Парк Горького", ну може іноді "Металіка", які не дивлячись на усю свою "важкометалість" є легшими за "RAMMSTEIN". Брат, вперше знайшовши у моїх речах касету з альбомом "MUTTER", зі словами "Та це ж неофашисти!!!", навіть не питаючи моєї думки викинув її у смітник... а я... непомітно для нього, дістала її звідтам... і тоді зрозуміла, що в мене з цією німецькою музикою будуть " серйозні стосунки"!

Сама довго не признавалась собі і оточуючим наскльки я "вляпалась" в "RAMMSTEIN" і сподівалась на те (як усі знайомі казали), що це з часом пройде... Та не пройшло...

Багато людей вбивають мене питанням "А чим тобі подобається ця музика?" Ну як? Як можна відповісти на таке питання? Чому люди закохуються? Чому трава зелена або небо синє? Я не сприймаю іншої німецької музики (ну можливо трошки гр."ОООMРН!", але таке як "Tokio Hotel" - НІ! =))

Так! Я поважаю і не проти послухати іншу (в тому числі і українську) рок-музику, проте саме "ті німецькі хлопці" зі мною назавжди. Може прозвучить дивно, але їх музика мене заспокоює, коли мені зле, надає відчуття затишку, коли мені не комфортно, я ділюсь з нею своєю радістю, коли почуваюсь щасливою і т.д.

Помилковою є думка, що "RAMMSTEIN" - неофашисти, як свого часу мене намагався переконати брат. Це просто пережитки "старорадянського устрою": якщо німець - значить фашист. От людей, які так кажуть, самих можна звинуватити у схильності до фашизму. Крім того, не багато є груп, які виконують пісні стількома різними мовами: німецькою, англійською, французькою, російською, іспанською... А на нещодавньому концерті у Києві з публікою прощалися нашою... солов'їною! =)) І варто відмітити, що не з таким характерним акцентом, як у декого з наших політиків.

Для мене Rammstein - це назавжди!

P.S. Сподіваюсь, нікого не образила своєю нетерпимістю і нелюбов`ю до легкопопсових напрямів музики...

Повернутись до попереднього розділу

Коментарі (10)
 • Spawn
  avatar

  Асолютно никого не обидела данным размышлением))
  Каждый человек индивидуальность и слушает то ему нравится. У каждого человека свои вкусы как музыкальные так и какие либо другие!!!
  И любим мы тебя за то какая ты есть!!! :confused:

 • Georgia
  avatar

  Дякую Дмитрик!
  Знаю - ти розділяєш мої уподобання! ;)

 • Виктория П.

  считаю тяжёлый рок - демонической музыкой. Но медляки их люблю. была в этом году на концерте Скорпионс... друг повёл нахаляву. это было супер!!! я потом ещё несколько дней смотрела в ютубе кем-то выложеные записи с этого концерта и слёзы аж наворачивались. не верится, что они заканчивают выступать. а ведь солисту Клаусу Майне и главному гитаристу по 62 года уже...

  А сама в последнее время слушаю музыку напоминающую мантры... ну типа музыка для йоги или медитаций.

 • Georgia
  avatar

  так, згідна: "демонічність" у Rammstein теж присутня. Цим теж приваблює мене їх музика :evil:

 • SadEyes
  avatar

  А у мене за весь час знайомства з Rammstein - жодного разу демонічні асоціаціі не виникали. :whistle: У них взагалі пісні є на будь який смак і колір.
  І що стосується нетерпимості, то в статті її теж абсолютно не помітно. Якщо вже когось ображати своїм ставленням до музики, то варто робити це в адресу людей, що помилково називають музикою - російський блатняк... а в народі просто - шансон. В даному випадку, слово нетерпимість буде дуже пом'якшеним синонімом словосполученню - рвотний поклик :X .

 • Виктория П.
  avatar

  если кого-то обижает моё или чьё-то отношение к какой-то музыке, то это его проблемы. я имею право на мнение, как и каждый человек, и имею право его высказать, где это уместно. а его право согласиться или не согласиться с этим. а если уж речь идёт обижаться или не обижаться на это, то это уже клиника, это к психологу надо обращаться из-за личных комплексов.

 • Georgia
  avatar

  гадаю, SadEyes мав на увазі не те, що ти його образила, а просто хотів "кинути камінь в город" в бік шансону :0

 • SadEyes
  avatar

  Я думаю, у "кого-то" просто занадто завищена увага до власної персони. В даній статті обговорюються музичні смаки Надії, а не окремих "відвідувачів". Тому перш ніж писати про образи та клініку, варто прочитати коментар уважніше, щоб не виникала думка про Ваші власні комплекси. ;)

 • Виктория П.
  avatar

  я, уж извиняйте, давно не общаюсь на украинском языке. уже 12 лет. и мне не всегда все слова понятны в предложении. так что составляю смысл приблизительный и на это пишу комментарий.

 • SadEyes
  avatar

  :woohoo: Український рок - це супер!!!)))

Для того щоб залишати коментарі вам необхідно спершу зареєструватись або авторизуватись! Це не віднімить у вас багато часу, натомість мене позбавить необхідності видаляти тонни спаму.


Голосування

Де ви переважно купляєте собі одяг?
 

Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми. Український рейтинг TOP.TOPUA.NET