Роздуми

Жінка та її торбинка

Друк
(середній 5.00 з 5)

Незвично, що я тепер рідше буваю на сторінках цього сайту, аніж раніше. Робота стала забирати більше особистого часу та сил. Та, сподіваюсь, це не надовго і я скоро знову зможу частенько сюди зазирати. =)

Читати

Котяче задоволення

Друк
(середній 4.00 з 5)

Ура! Нарешті весна! Тепла, сонячна… і з квітами!

Чесно кажучи, я люблю весну, в більшості через те, що за нею одразу йде літо =)

Читати

Жіночі вушка

Друк
(середній 4.71 з 5)

Нещодавно дивилась фільм, де між головними героями (закохана пара) відбувся міні-діалог:

Читати

Ні риба, ні м'ясо...

Друк
(середній 4.78 з 5)

Як приємно іноді знову перебувати на одинці із собою, гортаючи сторінки цього сайту! Нарешті вдалось викроїти трохи часу і привести свої думки до ладу. Нажаль, життєві обставини складаються так, що відпочивати приходиться зараз дуже рідко.

Читати

Паплюжне мистецтво

Друк
(середній 5.00 з 5)

Дивні речі відбуваються в нашому улюбленому місті Львові. Вже давно в різних його районах (але найбільше на центральних вулицях) на будинках почали з`являтись надписи ДИЧ.

Читати

Многая літа

Друк
(середній 5.00 з 5)

Мабуть, вам доводилось чути вислови «грузинська щедрість», «грузинська гостинність», «грузинський темперамент» та інші… Все це одні з численних чеснот грузинського народу. Та найдивовижнішим у наш час для мене є ще одна особливість цієї нації – феномен грузинського довголіття!

Читати

Багряна лірика

Друк
(середній 4.71 з 5)

Кожен, хто хоч раз у житті писав (або намагався писати) вірші, знає – це процес, у який вкладається частинка душі. У більшості дійсно обдарованих поетів віршовані строфи виливаються спонтанно, неспинною лавиною.

Читати

МурКотики

Друк
(середній 5.00 з 5)

Минулий робочий тиждень видався дуже тяжким. Довелось працювати інтенсивніше, ніж зазвичай, а головне при цьому – якісно та ефективно. Іноді здавалось, що п’ятниця не настане ніколи…

ЧитатиГолосування

Де ви переважно купляєте собі одяг?
 

Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми. Український рейтинг TOP.TOPUA.NET