Про мене

Привіт! =)

Якщо зараз Ви читаєте ці рядки, це означає, що можливо, деякою інформацією про мене вже володієте. Але якщо вже Ви тут, то маєте змогу дізнатись про мене бльше.

Отже, я – Надія Зардіашвілі.

Народилась і виросла у найкрасивішому місті України - Львові. В моїх жилах тече грузино-російська кров, хоча особисто я вважаю, що грузинська «перемагає», і це, повною мірою, відображається на моєму вибуховому характері.=)


Про сім`ю мою писати можна довго… але на детальних розповідях затримуватись не буду. Мій батько з Кахетії (Грузія), а мати з Псковської області (Росія). Також у мене є старший брат, якого я дуже люблю і який мене виховав (батько пішов з сім`ї, коли мені було три роки, мама постійно була зайнята роботою, тому моїм вихованням займався саме брат).

На данний момент з кровних родичів в Україні у мене лишився лише він, тому я часто чую запитання: що саме тебе тримає у Львові? Відповідь дуже проста: я закохана у це місто, в Україну, в цей народ, його традиції і намагаюсь бути частиною усього цього…

Надежда Зардиашвили

А також, за час мого життя, у мене з`явились друзі, які теж проживають у Львові. Це найближчі мені люди, їх небагато, але таких як вони людей, можна з впевненістю назвати Справжніми Друзями, тому в цьому мені можна ще й позаздрити. =)
Саме найближчі друзі, називають мене не за ім`ям зазвичай, а Аміранчиком (на честь батька, мабуть)… як не крути - це моя суть - як писала раніше - грузинські корені дають про себе знати. Навіть не знаю як це детальніше пояснити… те, що «дісталось» мені від батька, звичайно окрім шаленої любові до кави (не проживу спокійно ні дня без кількох філіжанок цього напою) та до хорошого червоного вина, думаю краще все буде описано в «Роздумах» =)

Про те, що я «отримала» від мами теж буде описано там, але основне, гадаю, це вміння навіть в самих негативних людях бачити найкращі їх сторони (мама була надзвичайно доброю людиною, яка ставилась з неймовірним розумінням до усіх без вийнятку людей… так… була… нажаль вона тепер не з нами =(… та залишила мені усе те добре та позитивне, що мала сама ), крім цього страшнюча любов до котів =). За цими тваринами можу спостерігати годинами! І нехай кажуть, що вони невірні хазяїну, що самі собі на думці - цим вони мені й подобаються - в кожного свій власний характер… але про це ще поговоримо =)Голосування

Де ви переважно купляєте собі одяг?
 

Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми. Український рейтинг TOP.TOPUA.NET